اخبار

RSS اخبار صنعت برق

 • راهکار‌های دوازده گانه توسعه صادرات برق در سال ۱۴۰۰ ۱۴۰۰-۰۱-۲۳
  متاسفانه آمار و اطلاعات نشان از آن دارد که صادرات خدمات فنی و مهندسی را جدی نگرفته‌ایم و این بی‌توجهی‌ها در تمامی ابعاد و زمینه‌ها میزان صادرات این بخش را که در آغاز دهه ۹۰ به ۴۰ کشور و با رقمی در حدود ۵ میلیارد دلار بوده، در پایان سال ۱۳۹۸ به رقمی در حدود […]
 • پارادوکس یارانه برق ۱۴۰۰-۰۱-۲۳
  دولت ایران بیشترین حجم یارانه را در جهان و در بین سایر بخش‌ها به حوزه برق می‌دهد، اما میزان رضایت مردم در سطح مورد انتظار افزایش پیدا نکرده است و یا دست کم حجم زیادی از نارضایتی در خصوص برق‌رسانی در کشور در میان اقشار جامعه و حوزه‌های صنعتی دیده می‌شود.
 • مرگ ۲ نفر براثر برق گرفتگی در بوکان ۱۴۰۰-۰۱-۲۳
  ۲ نفر بر اثر برق گرفتگی در یکی از کارگاه های شهرک صنعتی بوکان فوت شدند.
 • فراخوان (مجدد) مديرعامل برق منطقه‌اي هرمزگان ۱۴۰۰-۰۱-۲۳
  شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت «مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید.
 • جزئیات جدید حول حادثه تاسیسات هسته‌ای نطنز ۱۴۰۰-۰۱-۲۳
  روز یکشنبه یک بار دیگر تاسیسات هسته‌ای نظنز ایران دچار حادثه شد. در دقایق اولیه بروز حادثه علت انفجار حادثه‌ای در تاسیسات برق غنی‌سازی نطنز تلقی شد، اما بعدا معلوم شد یک بار دیگر تاسیسات هسته‌ای مهم نطنز مورد هدف تروریستی قرار گرفته شده است.